Cześć!

Mam na imię Sylwia. 

Fotografowanie to mój jedyny zawód, który wykonuję od kilku lat i nie wyobrażam sobie robić w życiu czegoś innego 🙂 Od zawsze zdjęcia były dla mnie bardzo ważne. To ja jestem tą osobą w rodzinie, która zawsze dbała, żeby zrobić zdjęcia z ważnych wydarzeń, ale i z codziennych chwil. Tak odkryłam zajęcie, które daje mi prawdziwe szczęście i postanowiłam, że zajmę się fotografią profesjonalnie. Dzięki temu mogę zatrzymywać również dla Was chwile, do których będziecie wracać z sentymentem przez całe Wasze życie.

Najbardziej lubię fotografować śluby. Za każdym razem jest coś niesamowitego w tym dniu. Czy może być coś przyjemniejszego niż obserwowanie szczęścia i miłości? W swoich pracach staram się uchwycić ten najważniejszy dla Was dzień bardzo subtelnie i naturalnie. Jestem przez cały czas z Wami i dbam nie tylko o wykonanie zdjęć, ale też o Wasz dobry humor 🙂 Oprócz tego wykonuję zdjęcia z innych okazji o czym możecie przeczytać w zakładce Usługi.

Co jeszcze musicie wiedzieć o mojej pracy?

Gdybym miała dodać na koniec coś o sobie prywatnie… to powiedziałabym, że jestem żoną wspaniałego mężczyzny, który jest moim największym wsparciem oraz mamą dwóch ślicznych urwisów 🙂 Bardzo lubię podróżować i odkrywać miejsca, w których jeszcze nie byłam. Nałogowo chodzę do kina. Gdybym miała możliwość podróży w czasie, wybrałabym wyprawę w przeszłość. Uwielbiam słuchać muzyki z płyt winylowych. Jestem szczęśliwym człowiekiem 🙂

Close Menu